ABAKAN - Haft krzyżykowy - Przesyłka
   

Strona główna | Kontakt | Wysyłka | Regulamin | Zamów

O programie

Co nowego

Funkcjonalność

Do pobrania

Cennik

Zamów

Dodatki

Ciekawe strony

Realizacja zamówienia

W wyniku realizacji zamówienia otrzymają Państwo od nas drogą elektroniczną (na podany w zamówieniu adres e-mail) przesyłkę zawierającą standardowo następujące elementy:

  • program - w postaci odnośnika, skąd można pobrać program na swój komputer
  • dane aktywujące - z ID użytkownika oraz kodem aktywującym
  • rachunek lub fakturę

W związku z powyższym, w celu poprawnej realizacji zamówienia ważne jest podanie prawidłowego adresu e-mail podczas składania zamówienia.

Dostępne sposoby płatności za zamówienie

Zamawiając program, macie Państwo do wyboru różne sposoby zapłaty za zamówienie, z czego podstawowe to:

  • przedpłata na konto - po złożeniu zamówienia nalezy przelać pieniądze na nasz rachunek bankowy. Można to zrobić przelewem z konta bankowego lub po prostu wpłacając na poczcie. Zamówienie realizujemy, gdy tylko otrzymamy wpłatę.
  • szybkie płatności przez internet, płatność kartą kredytową - po złożeniu zamówienia klient jest przekierowywany do serwisu obsługującego płatności, w którym dokona wszelkich formalności związanych z zapłatą w całkowicie bezpieczny i wygodny sposób. Zamówienie realizujemy, gdy tylko dostaniemy potwierdzenie transakcji.

Oprócz wyżej wymienionych sposobów płatności jest dostępnych jeszcze wiele innych, które są obsługiwane przez serwis obsługujący płatności przez internet. Serwis ten gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych transakcji. Dane o transakcji przesyłane są szyfrowanym połączeniem bezpośrednio do centrum autoryzacji kart kredytowych. Nie może ich więc "podejrzeć" nikt niepowołany. Nie mają do nich dostępu tak pracownicy systemu płatności, jak i serwisu internetowego za którego usługę lub towar dokonywana jest płatność. Z centrum autoryzacji kart płatniczych przychodzi jedynie potwierdzenie, że zadeklarowana płatność została dokonana. Serwis internetowy otrzymuje tę informacje za pośrednictwem systemu płatności.

Wyboru sposobu płatności można oczywiście dokonać w formularzu zamówienia.

Czas realizacji zamówienia

Zamówienie realizujemy niezwłocznie po otrzymaniu zapłaty. Zastrzegamy sobie jednak na realizację zamówienia 14 dni od otrzymania zapłaty (w przypadku dużej ilości zamówień w danym okresie).